Yılbaşı Şarkıları: Zil Sesleri

Android için Müzik ve Ses Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 16 MB
  • Version 1.0.2
  • Dil İngilizce
  • Firma SuperiorRingtones
Android işletim sistemine sahip cep telefonlarınız kullanabileceğiniz Yılbaşı Şarkıları: Zil Sesleri uygulaması, Yılbaşına ait uymaktan zevk alacağınız ve gelenekselleşmiş yılbaşı zil sesleri içeren ücretsiz bir uygulamadır.

Android işletim sistemine sahip cep telefonlarınız kullanabileceğiniz Yılbaşı Şarkıları: Zil Sesleri uygulaması, Yılbaşına ait uymaktan zevk alacağınız ve gelenekselleşmiş yılbaşı zil sesleri içeren ücretsiz bir uygulamadır.

Noele yaklaştığımı bu günlerde kullanabileceğiniz ve çok hoşlanacağınız bu uygulama ile çok mutlu olacak ve arkadaşlarınızın içinde farkınızı hissedeceksiniz. Noele girmek için sabırsızlanıyor ve farklı bir uygulamayı cihazlarınızda kullanmak istiyorsanız bu uygulama tam size göre tasarlanmış bir uygulamadır.

Yılbaşı Şarkıları: Zil Sesleri herkesin severek kullanacağı ve vazgeçemeyeceği bir uygulamadır. Mutlaka denemeli ve içerisinde bulacağınız onlarca yılbaşı şarkılarından istediklerini seçerek istediğiniz zil sesi olarak ayarlayabilirsiniz. İsterseniz alarm sesi, isterseniz sms ve bildirim sesi isterseniz de arayan zil sesi olarak kullanabilir ve kendinizi mutlu edebilirsiniz

Yılbaşı Şarkıları: Zil Sesleri indir
DİĞER SÜRÜMLER